Храм на честь Воскресіння Христового і Новомучеників і сповідників церкви Руської зводиться до 100-ї річниці революції 1917 року, на території Стрітенського чоловічого монастиря

25 травня, у свято Вознесіння Господнього, у Стрітенському монастирі пройшло велике освячення нового храму Воскресіння Христового та Новомучеників та Сповідників Церкви Руської.

Освячення та Божественну літургію звершив Патріарх Московський та всієї Русі Кирило. За богослужінням молилися духовенство, насельники Стрітенського монастиря, архітектори та будівельники, інженери та іконописці, майстри з каменю та металу та інші трудівники, які брали участь у творенні нового храму, а також численні парафіяни. У тому числі й працівники нашого виробництва працювали там.

Також у ці дні відзначається 10-річчя возз’єднання двох частин Руської Церкви, яке подолало поділ, початок якому було започатковано 100 років тому у дні лютневої та жовтневої революцій.

“Через сто років ми зустрічаємо цей день осмисленням своєї історії, осмисленням пройденого шляху, прославленням Новомучеників та Сповідників Христа Спасителя”, – йдеться у спеціальному зверненні намісника Стрітенського монастиря єпископа Подільського Тихона (Шевкунова).