FREE SHIPPING FOR ALL ORDERS OF $150

Про нас

Історія підприємства «Рось-Вінниця» сягає своїм корінням у далекий 1975 рік, коли ще ще підлітком настоятель Стрітенського храму отець Сергій Виговський створив своє перше маленьке церковне виробництво з виготовлення свічок. З дитинства батюшка у всьому допомагав отцю-священикові: прислужував у вівтарі, співав на кліросі і дуже рано став самостійною людиною. Підштовхнула і наставила у справі нині вже покійна схимонахиня одного київського монастиря. Дитинство отроцтво та юність настоятеля проходили в дуже мальовничих місцях гарної природи села Круподеринці, яке має свою славну історію, як і старовинний храм у візантійському стилі, що височіє над річкою Рось. Це назавжди запало в душу та залишило свій ностальгічний слід у пам’яті батюшки. І коли постало питання як назвати церковне підприємство, назву вигадувати довго не довелося. «Рось» – далека і добра пам’ять дитинства.

Більшість зразків начиння виготовлені у найкращих традиціях церковного виробництва минулих століть.

Пріоритетом у роботі нашого підприємства є якість, краса та доступність виробів. А також ексклюзивна розробка нових проектів.

У складному економічному становищі України намагаємося утримувати ціни гранично низькими, тому співпрацюємо з постійними покупцями.

Церковне виробництво «Рось-Вінниця» є одним із найбільших виробників церковного начиння, художніх виробів та конструкцій з металу, дерева та мармуру.

Наша історія

1986 р. - розпочато виробництво церковного начиння.

1992 р. – запущено виробництво свічок.

2007 р. – відкрито пошивальний цех.

2009 р. – зареєстрований торговий знак «Рось».

В даний час ми активно працюємо над розширенням асортименту нашої продукції, використовуємо найсучасніші технології, які дозволяють реалізувати практично будь-які художні та технологічні рішення.

Сьогодні це сучасне підприємство з налагодженими поставками сировини, досвідченими фахівцями, відпрацьованою сучасною технологією виробництва, контролем якості та впорядкованою системою роботи із замовниками.

За 30 років роботи наше підприємство стало одним із провідних у своїй сфері.

Ми завжди підбираємо індивідуальне рішення для кожного зразка храмової приналежності. Адже важливо не те, яке начиння швидше і простіше зробити, а те, як за допомогою поєднання церковних канонів, мистецтва та таланту майстрів створити молитовну атмосферу у храмі.Саме тому наші вироби знаходяться у багатьох відомих духовних центрах Православ'я:
  • Києво-Печерська Лавра (панікадила, бра, престоли та реставрація дореволюційного начиння);
  • Успенський собор Почаївської лаври (7-ярусне центральне панікадило з хоросом);
  • Свято-Троїцький кафедральний собор м. Чернігова (раки для мощів прп. Лаврентія та свт. Феодосія Чернігівських);
  • Спасо-Преображенський кафедральний собор м.Одеси (панікадила, бра, престоли, семисвічники, свічники, аналої та ін.);
  • Горненський жіночий монастир, Єрусалим;
  • Свято-Вознесенський монастир у с.Банчени Чернівецької області;
А також безліч інших соборів і сотні парафій України, Росії, Білорусії, Польщі, Молдови, Румунії, Сербії, Італії, Чехії, Бельгії (Брюссель, Антверпен, Льєж), Німеччини (Мангейм), Канади (Торонто) та Ізраїлю (Горненська жіноча). монастир, Російська духовна місія, Єрусалим).
Кошик
Sign in

No account yet?

Почніть вводити текст, щоб побачити товари, які ви шукаєте.